עונש מוות אנטישמי

אורית סטרוק, יו"ר ארגון זכויות האדם ביש"ע

גזר דין מוות מרחף מעל ראשו של המתווך הפלשתיני בעסקת מכירת 'בית המכפלה' בחברון, מוחמד אבו שהלה, כך פורסם בכלי התקשורת. להזכיר, כל פשעו הוא מכירת בית ליהודים בארץ ישראל.

לא נרשם זעזוע בלשכת ראש הממשלה: שם עסוקים בגינוי של סמח"ט הבקעה ובהיערכות לפגישה עם אבו מאזן, שאמור לחתום על גזר הדין האכזרי כדי לאפשר את ביצועו.

גזר הדין המיועד, אינו החלטה של קבוצת מחתרת פלשתינית, אלא החלטה רשמית של אישים היושבים במרחק נסיעת אופניים קצרה מלשכתו של היועץ המשפטי לממשלה. חשוב לציין כי ההחלטה מעוגנת בחוק הנהוג ברשות הפלשתינית.ארץ ישראלהיא המקום היחיד בעולם בו נאסרה בחוק מכירת קרקעות ליהודים משום שהם יהודים, וחמור מכך – אף הוטל עונש מוות על מי שעובר על החוק.

מצב זה הוא בלתי נסבל בעליל בכל עת, ובשבוע בו אנו מציינים את יום השואה – בלתי נסבל שבעתיים. רוכשי בית המכפלה גורשו מביתם תחת עילה של מה שהוגדר ע"י היועץ המשפטי לממשלה כ'שלטון החוק', אולם היועץ אינו נותן מענה ל'שלטון החוק הפלשתיני' הגזעני והאנטישמי.

משרד המשפטים מתעלם מההליך הברברי ומתוצאותיו החמורות: הצורך החיוני והקיומי (של חיים ומוות) של כל ערבי שהעז ומכר קרקע ליהודי לשקר ולהתנכר למכירה. שלטונות החוק הישראליים אינם מבחינים בכך שהמוכר הערבי טוען את טענותיו כשאקדח מוצמד לרקתו, ומתייחסים לטענותיו של אותו מוכר כשוות ערך לטענות הרוכשים היהודים. זהו אבסורד שיש לשנותו.

אם לא די בכך, המנהל האזרחי מעסיק פקידות פלשתיניות, המקבלות לידיהן את כל מסמכי הרכישה תוך התעלמות מהסכנה שהחומר יועבר לרש"פ ויסכן חיי אדם.

מן הראוי שממשלת ישראל תדרוש מהרש"פ לבטל את החוק האנטישמי, אשר אין ספק שלו היה קיים בספר החוקים של כל מדינה אחרת בעולם – היתה ישראל נמנעת מכל מגעים רשמיים עמה.

כל עוד לא ננקטו כל הצעדים הנדרשים על מנת לעקור מן השורש את 'שלטון החוק הפלשתיני', המתנקש במי שכל חטאו הוא שהעז למכור בית ליהודים – כל הדיבורים על שלטון החוק הישראלי המוחל ביהודה ושומרון הם אחיזת עיניים ותו לא.

 20.4.12


מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: